| ДИСПЛЕЙ | 6”Kaleido3 1072x1448 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 16 GB |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ | PDF,PDF(DRM),EPUB,EPUB(DRM) |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C |
| Марка | POCKETBOOK |
| МОДЕЛ: | Verse Pro Color PB634K3 |
| ДИСПЛЕЙ: | 6”Kaleido3 1072x1448 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 16 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ: | PDF,PDF(DRM),EPUB,EPUB(DRM) |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 B/G/N |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| АУДИО: | ДА, TEXT TO SPEECH (BLUETOOTH) |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| ТЕГЛО: | 182 g |
| БАТЕРИЯ: | 2100 MAH |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | IPX8 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7640152097270 |












