| МОЩНОСТ | 1100.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1400.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Да |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | ECO311.R |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1100.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1400.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Не |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Не |
| КРЕМА ДИСК: | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Не |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Не |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| МЯСТО ЗА АКСЕСОАРИ: | Не |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ВИСОЧИНА: | 315.00 мм |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 290.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.833 kg |
| EAN | 8004399326774 |
















