| МОЩНОСТ | 1470.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1400.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Не |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KES6503ESX |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ: | 1470.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1400.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Не |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Не |
| КРЕМА ДИСК: | Не |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ДОЗИРАНЕ НА КАФЕТО: | Да |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Не |
| МЯСТО ЗА АКСЕСОАРИ: | Не |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ВИСОЧИНА: | 286.00 мм |
| ШИРИНА: | 162.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 334.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.720 kg |
| EAN | 8003437607530 |






















