| ВИСОЧИНА | 130.00 мм |
| ШИРИНА | 210.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 210.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | U-FIX LAVA |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 1 |
| ВИСОЧИНА: | 130.00 мм |
| ШИРИНА: | 210.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 210.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524011441 |






2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ВИСОЧИНА | 130.00 мм |
| ШИРИНА | 210.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 210.00 мм |
| Марка | METALTEX |
| МОДЕЛ: | U-FIX LAVA |
| ФОРМА: | ЪГЛОВА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ РАФТОВЕ: | 1 |
| ВИСОЧИНА: | 130.00 мм |
| ШИРИНА: | 210.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 210.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8002524011441 |