| БРОЙ ФУНКЦИИ | 13 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 77 L |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BOS67372CLI |
| ВИСОЧИНА: | 59.50 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.4 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 13 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| МЕХАНИЧЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧНА СИСТЕМА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 77 L |
| ТИП НА ФУРНАТА: | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ: | 5 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782613746 |

























