| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 250 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 28Hz - 1kHz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SWG-1244 |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 28Hz - 1kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043540310 |



i
"" Днес
Субуферите тип G комбинират впечатляващ бас с голяма мощност и ефективност - и всичко това на изгодна цена!
| РАЗМЕР | 30 СМ |
| МОЩНОСТ | 250 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 28Hz - 1kHz |
| Марка | ALPINE |
| МОДЕЛ: | SWG-1244 |
| РАЗМЕР: | 30 СМ |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 28Hz - 1kHz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4958043540310 |