| РАЗМЕР | 15 X 20 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 35-22000Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J6820X |
| РАЗМЕР: | 15 X 20 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 35-22000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769416415 |










i
"" Днес
| РАЗМЕР | 15 X 20 СМ |
| МОЩНОСТ | 30 W |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ | 35-22000Hz |
| Марка | JVC |
| МОДЕЛ: | CS-J6820X |
| РАЗМЕР: | 15 X 20 СМ |
| МОЩНОСТ: | 30 W |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 35-22000Hz |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4975769416415 |