| МОЩНОСТ W | 100.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| Марка | BELIGHT |
| МОЩНОСТ W: | 100.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ: | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА: | 28.00 см |
| ШИРИНА: | 20.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 51.00 см |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТА ПАТИНА |
| ТЕГЛО: | 1.900 kg |
| EAN | 3800231890121 |


