| МОДЕЛ | COIN |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ: | COIN |
| МОЩНОСТ W: | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ШИРИНА: | 8.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 32.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800883119069 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МОДЕЛ | COIN |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ: | COIN |
| МОЩНОСТ W: | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP: | 44 IP |
| ШИРИНА: | 8.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 32.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800883119069 |