| ТИП НОЖИЦИ | ЗА ТРЕВА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 330.00 мм |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | COMFORT 8731 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЗА ТРЕВА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 330.00 мм |
| ПРИНЦИП НА РЯЗАНЕ: | РАЗМИНАВАЩИ СЕ ОСТРИЕТА |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.322 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВЪРТЯЩА СЕ НА 360° ГЛАВА |
| EAN | 4078500873109 |




