| ТИП НОЖИЦИ | ЗА ТРЕВА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 330.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО | 130.00 мм |
| Марка | VERTO |
| МОДЕЛ: | 15G301 |
| ТИП НОЖИЦИ: | ЗА ТРЕВА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 330.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ОСТРИЕТО: | 130.00 мм |
| ЗАТОЧВАНЕ НА ОСТРИЕТАТА: | ТЕФЛОНОВО ПОКРИТИЕ НА ОСТРИЕТА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РОТАЦИЯ В ДИАПАЗОН ОТ 90° |
| EAN | 5902062037381 |


