| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 800 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 3480.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 38.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА | 7.00 м |
| Марка | LEO |
| МОДЕЛ: | EKJ 802I |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 800 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ: | 3480.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА: | 38.00 м |
| МАКС ВСМУКАТЕЛНА ВИСОЧИНА: | 7.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 9.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202650634405 |







