| МОЩНОСТ | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ | 40 X 20 |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | GC728D10 OPTIGRILL+XL |
| ТИП: | ГРИЛ СКАРА |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| РАЗМЕР НА ПЛОЧИТЕ: | 40 X 20 |
| СИСТЕМА ЗА АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕНЕ: | Да |
| ПОДВИЖНИ ПЛОЧИ: | Да |
| КАПАК: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.20 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 10.200 kg |
| EAN | 3168437252106 |












