| ВИСОЧИНА | 185.50 см |
| ШИРИНА | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 67.50 см |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | RDsfd 5220 |
| ВИСОЧИНА: | 185.50 см |
| ШИРИНА: | 59.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 67.50 см |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 400 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 98 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| EAN | 4016803130598 |











