| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ШИРИНА | 146.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 302 L |
| ОСВЕТЛЕНИЕ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | EFI 4453 |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ШИРИНА: | 146.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 302 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 6 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9550000027893 |





