| ВИСОЧИНА | 84.40 см |
| ШИРИНА | 106.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 293 L |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDRC411FZE01 |
| ВИСОЧИНА: | 84.40 см |
| ШИРИНА: | 106.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 293 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 230 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 41.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6940461942843 |










