| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ | БОРМАШИНА |
| НЕОБХОДИМ ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ | 170 L/MIN |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ | 6 bar |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-AD02 |
| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ: | БОРМАШИНА |
| НЕОБХОДИМ ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ: | 170 L/MIN |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ: | 6 bar |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.970 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 1800 RPM/MIN |
| EAN | 3800123123689 |


