| МОЩНОСТ | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 275 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1900.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | EP8757/20 |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА: | КЕРАМИЧНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ: | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 275 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1900.00 ml |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ: | 54 |
| ПОТРЕБИТЕЛСКИ ПРОФИЛИ: | 8 |
| КАНА ЗА МЛЯКО: | Да |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯК: | Да |
| ТИП ДИСПЛЕЙ: | TFT |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.825 kg |
| EAN | 8720389064807 |














