| ТИП КАПСУЛИ | LAVAZZA A MODO MIO |
| МОЩНОСТ | 1250.00 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 900.00 ml |
| Марка | SMEG&LAVAZZA |
| МОДЕЛ: | CREAM |
| ТИП КАПСУЛИ: | LAVAZZA A MODO MIO |
| МОЩНОСТ: | 1250.00 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 900.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ: | Не |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА: | Да |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ: | Да |
| ЦВЯТ: | КРЕМ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.850 kg |
| EAN | 8000070042872 |








