| МОЩНОСТ | 72.00 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 80.00 ml |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | SILVER |
| МОЩНОСТ: | 72.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 80.00 ml |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.950 kg |
| EAN | 3800202100747 |












