| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | АЛУМИНИЙ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 6.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 65.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | ALUTITAN 770 HB 40 65 SB |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | АЛУМИНИЙ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО: | 40.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА: | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 6.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 65.00 мм |
| EAN | 4003482360811 |


