| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | МЕСИНГ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 3.20 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 22.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | COMBI LOCK 80 |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | МЕСИНГ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА: | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 3.20 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 22.00 мм |
| С ШИФЪР: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ПРЕНАСТРОЙКА НА ШИФЪРА |
| EAN | 4003482028513 |


