| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | TATOU IO NEW 2000W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP24 |
| WI-FI: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Сензор за присъствие |
| ВИСОЧИНА: | 47.70 см |
| ШИРИНА: | 97.10 см |
| ДЪЛЖИНА: | 13.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 47x106x12 cm |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ: | 26 m2 |
| ТЕГЛО: | 10.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ERP READY |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410536664237 |







