| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ВКЛЮЧЕНИ 160 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ | 1.8" |
| Марка | MY ARCADE |
| МОДЕЛ: | GAMER MINI CLASSIC 160 GAMES |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ВКЛЮЧЕНИ 160 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ: | 1.8" |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 845620039241 |






i
"" Днес
| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ВКЛЮЧЕНИ 160 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ | 1.8" |
| Марка | MY ARCADE |
| МОДЕЛ: | GAMER MINI CLASSIC 160 GAMES |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ВКЛЮЧЕНИ 160 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ: | 1.8" |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 845620039241 |