| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ВКЛЮЧЕНИ 220 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ | 2.5" |
| Марка | MY ARCADE |
| МОДЕЛ: | GAMER V CLASSIC 220 GAMES |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ВКЛЮЧЕНИ 220 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ: | 2.5" |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 845620039203 |





i
"" Днес
| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ВКЛЮЧЕНИ 220 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ | 2.5" |
| Марка | MY ARCADE |
| МОДЕЛ: | GAMER V CLASSIC 220 GAMES |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ВКЛЮЧЕНИ 220 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ: | 2.5" |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 845620039203 |