| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ВКЛЮЧЕНИ 308 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ | 2.75" |
| Марка | MY ARCADE |
| МОДЕЛ: | PIXEL PLAYER 308 GAMES |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ВКЛЮЧЕНИ 308 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ: | 2.75" |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 845620032020 |






i
"" Днес
| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ВКЛЮЧЕНИ 308 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ | 2.75" |
| Марка | MY ARCADE |
| МОДЕЛ: | PIXEL PLAYER 308 GAMES |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ВКЛЮЧЕНИ 308 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ: | 2.75" |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 845620032020 |