| МОЩНОСТ | 2500 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5083-4 |
| МОЩНОСТ: | 2500 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.750 kg |
| EAN | 9003898508345 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2500 W |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5083-4 |
| МОЩНОСТ: | 2500 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.750 kg |
| EAN | 9003898508345 |