| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 2000 W |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | ICY2000SP |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 3838782696831 |







i
"" Днес
| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 2000 W |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | ICY2000SP |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 3838782696831 |