| ВИД | КЕРАМИЧЕН |
| МОЩНОСТ | 2000 W |
| Марка | DIPLOMAT |
| МОДЕЛ: | CS-H2027T |
| ВИД: | КЕРАМИЧЕН |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.820 kg |
| EAN | 3800139221706 |



i
"" Днес
Керамичният котлон Diplomat DPL CS-H2027T използва усъвършенствана инфрачервена технология с мощност от 2000W. Това гарантира изключително бързо загряване и равномерно разпределение на топлината, като Ви позволява да готвите ефективно с всякакъв вид съдове с плоско дъно.
Уредът е оборудван с интуитивен сензорен контролен панел и ясен LED дисплей. Можете лесно да регулирате температурата и мощността, а вграденият таймер Ви дава пълен контрол върху времето за приготвяне, осигурявайки прецизност при всяко ястие.
Работната повърхност е изработена от здрава стъклокерамика, устойчива на термичен шок и надраскване. Гладката структура прави почистването бързо и лесно, като същевременно придава модерен и елегантен вид на Вашата кухня.
| ВИД | КЕРАМИЧЕН |
| МОЩНОСТ | 2000 W |
| Марка | DIPLOMAT |
| МОДЕЛ: | CS-H2027T |
| ВИД: | КЕРАМИЧЕН |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.820 kg |
| EAN | 3800139221706 |