| МОЩНОСТ | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 4 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 3.00 L |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | FDM73.480SS |
| ТИП: | КУХНЕНСКИ РОБОТ |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 3.00 L |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВНА КУПА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ШЕЙКЪР КАНА: | 1.50 L |
| АВТОМАТИЧНИ ФУНКЦИИ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.430 kg |
| EAN | 5011423007748 |















