| МОЩНОСТ | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 10 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 4.80 L |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KSM175PSECA CANDY APPLE |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 10 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 4.80 L |
| ЦИТРУС ПРЕСА: | Не |
| СОКОИЗСТИСКВАЧКА: | Не |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| РЕНДЕТА: | Не |
| МЕСОМЕЛАЧКА: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 12.750 kg |
| EAN | 5413184200480 |
















