| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 10.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| КУПА | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ | 2 ? 1,5 V AAA |
| Марка | EMOS |
| МОДЕЛ: | EV026 |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 10.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ |
| КУПА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПАНЕЛ СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| КУКА ЗА ОКАЧВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАЦИЯ ЗА ИЗТОЩЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| Размери: | 1.5X15.3X21.2CM |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.366 kg |
| EAN | 8592920103340 |










