| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ДЪЛЖИНА | 2000.00 мм |
| ШИРИНА | 470.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2020.00 мм |
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ: | SUBWAY 200 СМ. |
| МАТЕРИАЛ: | ПДЧ |
| ЦВЯТ: | ДЪБ КАКАО/АСТРА |
| ДЪЛЖИНА: | 2000.00 мм |
| ШИРИНА: | 470.00 мм |
| ВИСОЧИНА: | 2020.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ГОРЕН РЕД: | 300.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ДОЛЕН РЕД: | 470.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 3800929042658 |






