| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 7 170 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.75 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, МАТОВ, 180 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | NITRO V15 ANV15-A31-R6AL |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.100 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 7 170 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.75 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ, 180 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5060 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR7 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x USB-A 3.2, USB-C 4.0 |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | LAN, AUX |
| ЦВЯТ: | OBSIDIAN BLACK |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711474881793 |





























