| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 9 275HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.4 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | МАТОВ, 240 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5070 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | Strix G16 G615LP-S5053W |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 32 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.650 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 9 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 9 275HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.4 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | МАТОВ, 240 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5070 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR7 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x USB-A 3.2, 1x USB-C, 1x TB4 |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | LAN, AUX |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 90 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | ECLIPSE GRAY |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711636031820 |

































