| ТИП | 2-IN-1 |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 9 285H |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | до 5.4 GHz |
| RAM | 32 GB |
| SSD | 2000 GB |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | 3K OLED, Touchscreen, 120 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL ARC GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | UX8406CA-PZ005W |
| ТИП: | 2-IN-1 |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 9 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 9 285H |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | до 5.4 GHz |
| RAM: | 32 GB |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| SSD: | 2000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2880x1800 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 35.6 см |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL ARC GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p+IR |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 3.2, 2x USB-C (TBOLT 4) |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Не |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 75 Wh LI-ION |
| ТЕГЛО: | 1.650 kg |
| ЦВЯТ: | INKWELL GRAY |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387825624 |



































