| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 3000 W |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК | 576 m3/h |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ | 285 km/h |
| ОБЕМ НА КОША | 50 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | UNIVERSAL GARDEN TIDY |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 3000 W |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУШНИЯ ПОТОК: | 576 m3/h |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ: | 285 km/h |
| ОБЕМ НА КОША: | 50 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4059952553719 |









