| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| Марка | VERTO |
| МОДЕЛ: | 15G406 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЕРГОНОМИЧНА ГУМЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 5902062037459 |



| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| Марка | VERTO |
| МОДЕЛ: | 15G406 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЕРГОНОМИЧНА ГУМЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 5902062037459 |