| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | КУЛТИВАТОР |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 365.00 мм |
| Марка | VERTO |
| МОДЕЛ: | 15G408 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | КУЛТИВАТОР |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 365.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЕРГОНОМИЧНА ГУМЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 5902062037473 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | КУЛТИВАТОР |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 365.00 мм |
| Марка | VERTO |
| МОДЕЛ: | 15G408 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | КУЛТИВАТОР |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 365.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЕРГОНОМИЧНА ГУМЕНА ДРЪЖКА |
| EAN | 5902062037473 |