| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 4 GB |
| FM РАДИО | Не |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | LC BLACK 4GB |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 4 GB |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | MP3, WMA |
| FM РАДИО: | Не |
| СЛУШАЛКИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 21768057 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 4 GB |
| FM РАДИО | Не |
| Марка | DIVA |
| МОДЕЛ: | LC BLACK 4GB |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 4 GB |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Не |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНИ ФОРМАТИ: | MP3, WMA |
| FM РАДИО: | Не |
| СЛУШАЛКИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 21768057 |