| ДЪЛЖИНА | 30.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 30.0 bar |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 18066-20 |
| ДЪЛЖИНА: | 30.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 30.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ |
| EAN | 4078500001939 |



5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 30.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 30.0 bar |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 18066-20 |
| ДЪЛЖИНА: | 30.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 30.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ |
| EAN | 4078500001939 |