| ЦВЯТ | АМАРИ ДЪБ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 20.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ЕЛМА |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ПЛОТ ЗА БАНЯ |
| ЦВЯТ: | АМАРИ ДЪБ |
| ШИРИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 20.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ДОЛНА ЧАСТ: | 46.00 см |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| EAN | 6988354241529 |





