| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 13.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | LED |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Да |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | КАЙРА |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 13.00 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | LED |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| EAN | 6988354237911 |






