| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 58.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 49.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ | 14.50 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ | Не |
| Марка | TONI BAD |
| МОДЕЛ: | LYMO |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД МЕБЕЛ ЗА БАНЯ: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ШИРИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 58.00 см |
| ВИСОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 49.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА НА ГОРНАТА ЧАСТ: | 14.50 см |
| ОСВЕТЛЕНИЕ НА ОГЛЕДАЛОТО: | Не |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| EAN | 4013251862101 |


