| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО | 2.20 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ | 2 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | MG1601W |
| МОЩНОСТ: | 1600 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МАКСИМАЛНО КОЛИЧЕСТВО МЕСО: | 2.20 kg/min |
| БРОЙ РЕШЕТКИ: | 2 |
| ПРИСТАВКА ЗА НАДЕНИЦА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.900 kg |
| EAN | 3838782769665 |










