| ТИП РЪЧЕН ИНСТРУМЕНТ | ПЛАШКА |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА | 5.00 мм |
| Марка | KWB |
| ТИП РЪЧЕН ИНСТРУМЕНТ: | ПЛАШКА |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА: | 5.00 мм |
| СТЪПКА НА РЕЗБАТА: | 0.80 мм |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 25.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | HSS СТОМАНА |
| EAN | 4009314440058 |





1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП РЪЧЕН ИНСТРУМЕНТ | ПЛАШКА |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА | 5.00 мм |
| Марка | KWB |
| ТИП РЪЧЕН ИНСТРУМЕНТ: | ПЛАШКА |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА: | 5.00 мм |
| СТЪПКА НА РЕЗБАТА: | 0.80 мм |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 25.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА: | HSS СТОМАНА |
| EAN | 4009314440058 |