| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5515 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.230 kg |
| EAN | 5202561540475 |










i
"" Днес
С миксера ROHNSON R-5515, ще постигнете перфектни резултати всеки път благодарение на неговата мощност от 500 W. Тази висока производителност гарантира лесно и бързо разбиване на всякакви съставки.


Създаден за гъвкавост и контрол, миксера разполага с 6 скорости и допълнителна Turbo функция. Независимо дали ви трябва бавно или бързо разбиване, винаги ще имате избор за всяка рецепта.
Работата с този миксер е изключително удобна благодарение на ергономичните бутони за управление. Те са лесни за достъп и използване, което прави процеса на разбиване безпроблемен и приятен. Аксесоарите се монтират лесно, а здравият захват осигурява стабилност и сигурност по време на работа.


Почистването на миксера никога не е било по-лесно! Аксесоарите включват 2 бъркалки и 2 куки за месене, които са подходящи за миене в съдомиялна машина. Спестете време и усилия, като просто ги поставите в машината и се насладете на безупречна чистота.
| МОЩНОСТ | 500 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5515 |
| МОЩНОСТ: | 500 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.230 kg |
| EAN | 5202561540475 |