
LED дисплей със задно осветяване
Контролният панел е украсен със светодиоден дисплей с подсветка и индикация за скоростта и времето на използване.
9 нива на скоростта и функция Turbo
Два функционални клавиша ви позволяват да избирате до девет нива на скорост за смесване, разбиване и активиране на функцията Turbo.


Подходящ за множество сладки и солени ястия
Електрическият ръчен миксер HMF01 е подходящ за многобройни сладки и солени ястия: той е оборудван с три различни вида бъркалки от неръждаема стомана, които гарантират най-добри резултати при обработката на всяко тесто.
Включени аксесоари
Две телени бъркалки за по-ефирни текстури, като например бита сметана, сосове или белтъци; две бъркалки Optimus, идеални за полутвърди теста, като например бисквити и основи за торти; две куки за тесто за продукти с квас, като например пица или хляб. В края на употребата или по време на обработката, нехлъзгащите се крачета позволяват да почивате миксера, като осигуряват лесна употреба. Аксесоарите имат и персонализираният текстилен калъф SMEG ви позволява да съхранявате включените аксесоари, без да пренебрегвате естетическото удоволствие.

| МОЩНОСТ | 250 W |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | HMF01WHEU |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ПРИСТАВКИ ЗА ЛЕКО ТЕСТО: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.900 kg |
| EAN | 8017709301873 |















