| МОЩНОСТ | 650 W |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА | 250.00 C |
| КАПАЦИТЕТ | 7.00 L |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EMO-2509 7L |
| МОЩНОСТ: | 650 W |
| МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА: | 250.00 C |
| КАПАЦИТЕТ: | 7.00 L |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.650 kg |
| EAN | 9003898725094 |





