| ВИСОЧИНА | 51.00 см |
| ШИРИНА | 44.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 47.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 42 L |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CHASD 4351 EBC |
| ВИСОЧИНА: | 51.00 см |
| ШИРИНА: | 44.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 47.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 42 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 80 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8059019066264 |






